Spiska Kraina - Rodzinny park rozrywki - Fun Parks

Dmuchana ścianka

W naszym parku rozrywki wyrosła nowa atrakcja, mamy coś dla wszystkich śmiałków, którzy chcą wspiąć się na szczyt! Dmuchana tropikalna ścianka wspinaczkowa, to świetna atrakcja dla wszystkich dzieci pełnych energii.

K2_VIEW_DETAIL

Dmuchana zjeżdżalnia

Chyba nie ma dziecka, które nie lubi zjeżdżalni, szczególnie gdy ma ona tak imponujące rozmiary! Kto pierwszy wejdzie na górę, a później kto szybciej zjedzie na dół to właśnie nasza wielka leśna dmuchana zjeżdżalnia.

K2_VIEW_DETAIL

Golden Bungee

Wyśmienita rozrywka dla całej rodziny? W Spiskiej Krainie radość i dobra zabawa nie znają limitu wieku! Pomyśl, że mógł byś wzbić się w powietrze, wyżej niż kiedykolwiek! Zwykła trampolina to za mało? Wypróbuj Golden Bungee!

K2_VIEW_DETAIL

Dmuchany tor przeszkód

Dzieciaki są niczym wulkany energii – kochają ruch, radosną zabawę w gronie rówieśników oraz rywalizację i wyzwania! Dmuchany tor przeszkód w naszym parku pozwoli zaspokoić najmłodszym wszystkie te potrzeby.

K2_VIEW_DETAIL

Park linowy żółty

Najlepsza zabawa dla kochających adrenalinę! Żółta trasa to 10 zapewniających dreszczyk emocji przeszkód, które pokonasz zupełnie samodzielnie. Zapinaj uprząż i ruszaj w trasę bez wahania, sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy!

K2_VIEW_DETAIL

Park linowy niebieski

Zabawa – to co tygryski lubią najbardziej! Pozwól swojemu dziecku oswajać się z wysokością podczas samodzielnego przejścia niebieską trasą parku linowego dla najmłodszych! Troszkę adrenaliny i dużo, dużo frajdy!

K2_VIEW_DETAIL

Tor pontonowy

Z górki na pazurki! Poczuj wiatr we włosach i przyjemny dreszczyk emocji podczas zjazdu jednym z torów pontonowych w parku Spiska Kraina. Rywalizuj ze znajomymi o pierwsze miejsce na mecie i nie daj się pokonać!

K2_VIEW_DETAIL

Dmuchany zamek

Zapraszamy wszystkie małe księżniczki i dzielnych rycerzy na wielką zabawę do dmuchanego zamku! Będzie to znakomita rozrywka zarezerwowana wyłącznie dla najmłodszych. Nie martwcie się, gigantyczna forteca pomieści Was wszystkich!

K2_VIEW_DETAIL

Dmuchany tunel

Kolejna atrakcja dla Waszych maluchów. Dmuchany tunel to solidna porcja pysznej zabawy dla wszystkich dzieci kochających ruch. Zobacz ile radości potrafią dać dmuchane place zabaw w Spiskiej Krainie!

K2_VIEW_DETAIL

Małpi Gaj

„W czasie deszczu dzieci się nudzą...”, jak mówią słowa piosenki, ale nie u nas! Spiska Kraina to jedyny taki park rozrywki, gdzie dobrą zabawę serwuje się niezależnie od pogody! W Małpim Gaju lato trwa cały rok!

K2_VIEW_DETAIL