Spiska Kraina - Rodzinny park rozrywki - Parki rozrywki

Golden Bungee

Wyśmienita rozrywka dla całej rodziny? W Spiskiej Krainie radość i dobra zabawa nie znają limitu wieku! Pomyśl, że mógł byś wzbić się w powietrze, wyżej niż kiedykolwiek! Zwykła trampolina to za mało? Wypróbuj Golden Bungee!

Zobacz szczegóły

Tor pontonowy

Z górki na pazurki! Poczuj wiatr we włosach i przyjemny dreszczyk emocji podczas zjazdu jednym z torów pontonowych w parku Spiska Kraina. Rywalizuj ze znajomymi o pierwsze miejsce na mecie i nie daj się pokonać!

Zobacz szczegóły

Park linowy niebieski

Zabawa – to co tygryski lubią najbardziej! Pozwól swojemu dziecku oswajać się z wysokością podczas samodzielnego przejścia niebieską trasą parku linowego dla najmłodszych! Troszkę adrenaliny i dużo, dużo frajdy!

Zobacz szczegóły

Park linowy żółty

Najlepsza zabawa dla kochających adrenalinę! Żółta trasa to 10 zapewniających dreszczyk emocji przeszkód, które pokonasz zupełnie samodzielnie. Zapinaj uprząż i ruszaj w trasę bez wahania, sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Zobacz szczegóły

Dmuchany zamek

Zapraszamy wszystkie małe księżniczki i dzielnych rycerzy na wielką zabawę do dmuchanego zamku! Będzie to znakomita rozrywka zarezerwowana wyłącznie dla najmłodszych. Nie martwcie się, gigantyczna forteca pomieści Was wszystkich!

Zobacz szczegóły

Dmuchana zjeżdżalnia

Chyba nie ma dziecka, które nie lubi zjeżdżalni, szczególnie gdy ma ona tak imponujące rozmiary! Kto pierwszy wejdzie na górę, a później kto szybciej zjedzie na dół to właśnie nasza wielka leśna dmuchana zjeżdżalnia.

Zobacz szczegóły

Dmuchany tor przeszkód

Dzieciaki są niczym wulkany energii – kochają ruch, radosną zabawę w gronie rówieśników oraz rywalizację i wyzwania! Dmuchany tor przeszkód w naszym parku pozwoli zaspokoić najmłodszym wszystkie te potrzeby.

Zobacz szczegóły

Dmuchana ścianka

W naszym parku rozrywki wyrosła nowa atrakcja, mamy coś dla wszystkich śmiałków, którzy chcą wspiąć się na szczyt! Dmuchana tropikalna ścianka wspinaczkowa, to świetna atrakcja dla wszystkich dzieci pełnych energii.

Zobacz szczegóły

Dmuchany tunel

Kolejna atrakcja dla Waszych maluchów. Dmuchany tunel to solidna porcja pysznej zabawy dla wszystkich dzieci kochających ruch. Zobacz ile radości potrafią dać dmuchane place zabaw w Spiskiej Krainie!

Zobacz szczegóły

Małpi Gaj

„W czasie deszczu dzieci się nudzą...”, jak mówią słowa piosenki, ale nie u nas! Spiska Kraina to jedyny taki park rozrywki, gdzie dobrą zabawę serwuje się niezależnie od pogody! W Małpim Gaju lato trwa cały rok!

Zobacz szczegóły