Park Miniatur z zabytkami kultu Maryjnego

Written by 

Podążanie śladami objawień Matki Boskiej to nieprawdopodobne przeżycie, które napawa wiarą oraz ogromną energią i chęcią do działania.

Miejsca kultu Maryi rozsiane są po całym świecie, dlatego jest to zadanie dość czasochłonne i wymagające wielu podróży. Jednak okazuje się, że śladami objawień Matki Bożej można podążać również z Polski. W jaki sposób?

Park Miniatur największych sanktuariów na świecie - Spiska Kraina


park miniatur śladami objawień matki bożej

Spiska Kraina to wspaniałe miejsce, które powinien odwiedzić każdy, kto poszukuje wiary i nadziei. To właśnie tutaj można odwiedzić największe sanktuaria kultu maryjnego i zobaczyć z bliska wszystkie największe obiekty sakralne. W jednej chwili można przenieść się do Francji i pięknych Pirenejów, pośród których w Lourdes objawiła się Matka Boża małej Bernadette.

park miniatur śladami objawień matki bożej

Można podziwiać wspaniałe sanktuarium mieszczące się w Fatimie w Portugalii, do którego co roku przybywają miliony wiernych. Oczywiście nie należy zapomnieć także o miejscu kultu maryjnego w Guadalupe czy też cudownej Bazylice w Vailankanni w Indiach. Wszystkie te miejsca są bardzo bliskie sercu każdego katolika, jednak nie każdy ma możliwość ich odwiedzenia i czerpania siły i nadziei razem z milionami pielgrzymów.

park miniatur śladami objawień matki bożej

Park Miniatur Spiska Kraina składa się z ponad dwudziestu wspaniałych replik miejsc kultu maryjnego, aby każdy katolik mógł podążać śladami objawień Matki Bożej. W chwilach zwątpienia i rozpaczy to właśnie do Maryi kierujemy swoje modlitwy prosząc o pociechę i ukojenie bólu. Park Miniatur daje wszystkim odwiedzającym niepowtarzalną okazję odwiedzenia tych niezwykłych miejsc, do których przybywają wierni z całego świata.

Więcej informacji na stronie - Park Miniatur Śladami Objawień Matki Bożej